Recenzia jedálenského súboru BERGEN: Dubový stôl a 4 hnedé stoličky

Jedálenský súbor BERGEN, ktorý sa skladá z jedálenského stola BERGEN 4090 a štyroch jedálenských stoličiek BERGEN 4093, predstavuje štýlové a praktické riešenie pre každú modernú domácnosť. Kovová konštrukcia v čiernom farebnom prevedení dodáva súboru nielen pevnosť a stabilitu, ale aj elegantný vzhľad.

Doska stola z MDF v farebnom prevedení dub Wotan je nielen esteticky príťažlivá, ale aj odolná voči každodennému používaniu. Rozmer stola (š/h/v): 140 × 80 × 75 cm poskytuje dostatočný priestor pre pohodlné stolovanie až pre štyri osoby.

Stoličky s poťahom z brúsenej kože – imitácia mikrovlákna v hnedom farebnom prevedení ponúkajú vysokú mieru pohodlia, pričom ich kovová konštrukcia v čiernej farbe perfektne ladí so stolom. Výška sedu 51 cm zabezpečuje komfortné sedenie, či už pri jedle, práci alebo relaxácii. Rozmer stoličky (š/h/v): 55 × 45 × 88 cm zaručuje, že stolička bude pohodlná pre široké spektrum používateľov.

Tento jedálenský súbor nie lenže dodá vašej jedálenskej časti štýl a eleganciu, ale vďaka svojej vysokokvalitnej konštrukcii a odolným materiálom sa stane dlhodobou súčasťou vašej domácnosti.

Tabuľka parametrov:

ParameterStôl BERGEN 4090Stolička BERGEN 4093
KonštrukciaKov, čiernaKov, čierna
Doska/PoťahMDF, dub WotanBrúsená koža – imitácia mikrovlákno, hnedá
Výška sedu-51 cm
Rozmery (š/h/v)140 × 80 × 75 cm55 × 45 × 88 cm