Recenzia masážneho kresla BOB hnedá - Luxus a relax v jednom

Masážne kreslo BOB v elegantnej hnedej farbe predstavuje dokonalé spojenie pohodlia, štýlu a relaxácie. Poťah z brúsenej kože - imitácie nie lenže dodáva kreslu luxusný vzhľad, ale je aj praktický a ľahko udržiavateľný. Tento kúsok nábytku sa stane nielen štýlovým, ale predovšetkým funkčným doplnkom každej obývacej izby alebo pracovného priestoru.

Elektrické ovládanie umožňuje jednoduchý výber z 8 masážnych programov a 2 stupňov intenzity, čo znamená, že si každý môže prispôsobiť masáž presne podľa svojich potrieb a preferencií. Či už potrebujete uvoľniť napätie v chrbtových alebo bedrových svaloch, masážne kreslo BOB ponúka možnosť nastavenia oblasti masáže, aby ste získali maximálne pohodlie a relaxáciu.

Automatické vypnutie po 15 alebo 30 minútach je praktickou funkciou, ktorá zabezpečuje, že si môžete vychutnať relaxáciu bez obáv, že by kreslo pracovalo dlhšie, než je potrebné. Táto funkcia taktiež prispieva k energetickej efektívnosti a bezpečnosti používania.

Rozmery kresla sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatočný priestor a pohodlie. Rozmer sedáka (š/h) 53 × 54 cm a výška sedu 46 cm zabezpečujú komfortné sedenie, výška operadla 63 cm a výška podrúčiek 58 cm prispievajú k optimálnej podpore a relaxácii počas masáže.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
PoťahBrúsená koža – imitácia
Farebné prevedenieHnedá
OvládanieElektrické
Masážne programy8
Stupne intenzity2
Oblasť masážeChrbtová/Bedrová
Automatické vypnutiePo 15 alebo 30 minútach
Rozmer sedáka (š/h)53 × 54 cm
Výška sedu46 cm
Výška operadla63 cm
Výška podrúčiek58 cm