Recenzia ochladzovača vzduchu Mediashop Livington SmartCHILL - Účinné chladenie

Mediashop Livington SmartCHILL je inovatívny ochladzovač vzduchu, ktorý predstavuje revolučný spôsob, ako si udržať príjemnú atmosféru doma či v kancelárii počas horúcich letných dní. Vďaka hydro-chill technológii a SMART filtru tento prístroj transformuje horúci vzduch na chladný, čistý a svieži, zatiaľ čo spotrebuje menej energie než bežná žiarovka šetriaca energiu.

Jeho tichý chod a schopnosť pracovať až 12 hodín na jedno naplnenie nádrže s objemom 1,2 litra z neho robia ideálneho spoločníka nielen pre denné použitie, ale aj pre nerušený nočný odpočinok. S trojstupňovým nastavením chladu a rýchlosti si môžete ochladenie prispôsobiť podľa vlastných potrieb a predností.

Mediashop Livington SmartCHILL je vybavený funkciou otáčania, ktorá zabezpečí, že ochladený vzduch bude presne tam, kde ho potrebujete. Navyše, nočné LED svetlo s dvoma nastaveniami intenzity pridáva na komforte používania v nočných hodinách.

Vďaka jednoduchému naplneniu studenou vodou a možnosti pridania ľadových kociek môžete dosiahnuť ešte lepší efekt chladenia. Tento prístroj funguje bez použitia chémie, je šetrný k životnému prostrediu a je extrémne úsporný z hľadiska spotreby elektrickej energie.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
Dĺžka prívodného kábla1,8 m
Farbabiela
Objem nádoby1,2 l
Priemer21,1 cm
Výška30,6 cm