Recenzia rohovej sedačky SANTORINI v sivej farbe - Pohodlie a štýl

Rohová sedačka SANTORINI v modernom sivom farebnom prevedení je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu pohodlia, funkčnosti a štýlového dizajnu. Textilný poťah tejto sedačky ponúka nielen príjemný dotyk, ale aj ľahkú údržbu a dlhú životnosť. Sivá farba je vďaka svojej univerzálnosti ľahko kombinovateľná s rôznymi štýlmi interiéru.

Nohy z masívu dodávajú sedačke stabilnú oporu a estetický akcent. K sedačke sú priložené aj dva valcové vankúše, ktoré zvyšujú komfort sedenia a zároveň slúžia ako dekoratívny prvok. Výška sedu 45 cm zabezpečuje optimálnu podporu a pohodlie pri sedení.

Veľkou výhodou sedačky SANTORINI je jej flexibilita - možnosť zostavenia na pravý aj ľavý roh a viacero možností rozloženia. Systém rozkladania KLIK-KLAK umožňuje jednoduché a rýchle transformácie z pohovky na lôžko a naopak, čo je ideálne pre návštevy alebo relax. Odnímateľné podrúčky pridávajú na variabilnosti sedačky a uľahčujú čistenie či prepravu.

Rozmery sedačky sú navrhnuté tak, aby ponúkli dostatočný priestor na sedenie aj ležanie, pričom v rozloženom stave poskytuje pohodlné lôžko pre návštevy. Dvojsedačka má v rozloženom stave rozmery 189 × 114 × 45 cm, čo je dostatočné pre pohodlný spánok jednej alebo dvoch osôb. Ležadlo s rozmermi 88 × 177 × 45 cm v rozloženom stave ponúka ďalší spánkový priestor alebo relaxačnú zónu.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
MateriálTextil
Farebné prevedenieSivá
NohyMasív
Výška sedu45 cm
Rozmer dvojsedačky (š/h/v)189 × 88 × 87 cm
Rozmer dvojsedačky v rozloženom stave (š/h/v)189 × 114 × 45 cm
Rozmer ležadla (š/h/v)88 × 154 × 87 cm
Rozmer ležadla v rozloženom stave (š/h/v)88 × 177 × 45 cm