Recenzia elektrickej panvice WOK DOMO DO8708W: Univerzálna pomocníčka v kuchyni

Elektrická panvica WOK DOMO DO8708W je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá univerzálnu a flexibilnú alternatívu k tradičnej panvici. Či už nemáte k dispozícii plnú kuchynskú linku alebo jednoducho potrebujete ušetriť priestor, táto panvica sa stane vaším spoľahlivým partnerom v príprave rôznych pokrmov. Vysoký príkon 2200 W zabezpečuje, že panvica sa rýchlo nahreje na požadovanú teplotu, čo je ideálne pre rýchle a efektívne varenie.

Telo z tlakovo liateho hliníka je perfektné pre rovnaké rozloženie tepla a jeho udržanie, čo je kľúčové pre správne dusenie pokrmov. Vďaka sklenenej pokrievke s tepelne izolovaným držadlom môžete jedlo pohodlne sledovať počas varenia a zároveň sa neobávať úniku pary vďaka šikovne umiestnenému otvoru. Nepriľnavý povrch a odnímateľný kábel s termostatom nielenže uľahčujú čistenie, ale zvyšujú aj bezpečnosť používania panvice.

Veľké ergonomické držadlá zabezpečujú bezpečnú manipuláciu s panvicou, či už ju prenášate plnú alebo prázdnu. Nastavenie teploty v 7 úrovniach od 95 do 250 °C vám dáva úplnú kontrolu nad varením, či už pripravujete rýchle stir-fry, dusené pokrmy alebo len jednoducho opečiete zeleninu.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
Dĺžka prívodného kábla1,01 m
Farbačierna
Hĺbka35,5 cm
Hmotnosť3,7 kg
Materiálplast + hliník
Objem5 l
Priemer35,5 cm
Príkon2200 W
Šírka46,5 cm
Výška22 cm