Recenzia elektrickej pece na pizzu DOMO DO9177PZ: Rýchla a všestranná

Elektrická pec na pizzu My Express DOMO DO9177PZ je unikátnym riešením pre každého, kto túži po rýchlej a chutnej večeri bez dlhého čakania. Vďaka tejto multifunkčnej domácej peci, ktorá môže slúžiť aj ako elektrická panvica, si môžete dopriať nielen vynikajúcu pizzu za len 12 minút, ale aj širokú škálu iných pokrmov od omeliet po americké cookies alebo české buchty.

Jednou z kľúčových vlastností je kvalitný nepriľnavý povrch pečiacich plôch, ktorý nielen zabezpečuje, že vaše jedlá sa neprilepia, ale tiež spĺňa najnáročnejšie hygienické požiadavky bez obsahu PFOA a PTFE. Dve vykurovacie telesá garantujú rovnomerné rozloženie tepla po celej ploche, čo je nevyhnutné pre dokonalý výsledok pečenia.

Vďaka termostatu, ktorý udržuje stálu teplotu 180 °C, a kontrolke zapnutia a nahriatia, je používanie tejto pece mimoriadne jednoduché a intuitívne. A ak potrebujete panvicu, jednoducho nechajte veko otvorené a spodná doska poslúži na prípravu rôznych druhov jedál.

Ľahká údržba je ďalším plusom, ktoré oceníte pri každodennom používaní. Farebne tlačený zošit s receptami v čestine, súčasť balenia, vám navyše poskytne inšpiráciu pre nové kulinárske experimenty.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
Dĺžka prívodného kábla0,72 m
Farbačervená
Hmotnosť2,6 kg
Materiálnerez + plast
Priemer30 cm
Príkon1450 W
Výška12,5 cm