Recenzia odšťavovača Fresh Concept LO7026 - Efektívna príprava ovocných štiav

Odšťavovač Fresh Concept LO7026 je pravým pokladom pre všetkých, ktorí si chcú dopriať luxus čerstvých štiav bez zbytočnej námahy a straty času. S týmto šikovným pomocníkom môžete naraz pripraviť až 1 liter šťavy, čím sa otvárajú nové možnosti pre vašu dennú dávku vitamínov. Jeho 7,2 cm veľký plniaci otvor predstavuje významnú úsporu času, keďže nemusíte ovocie a zeleninu pred vložením do odšťavovača krájať. Dokonca zvládne aj celé plody, čo je skutočne pohodlné.

Dve nastavenia rýchlosti umožňujú efektívne spracovať rôzne typy surovín – od mäkkých plodov s vyšším obsahom štiav ako sú citrusy a broskyne, až po tvrdé plody ako mrkva a jablká. Tento inteligentný prístup zaručuje, že každá surovina je spracovaná optimálne, čím sa maximalizuje extrakcia šťavy a zachovávajú sa živiny.

Jedna z najužitočnejších funkcií tohto odšťavovača je praktický ANTIDRIP systém, ktorý umožňuje ľahkú výmenu nádoby na šťavu bez toho, aby ste zašpinili kuchynskú linku. Stačí jednoducho preklopiť Antidrip, vymeniť pohár a pokračovať v odšťavovaní bez akýchkoľvek prestojov.

Technické vlastnosti a inovatívny dizajn, ako je plná rozoberateľnosť pre jednoduché čistenie, BPA free materiál zabezpečujúci bezpečnosť pre vaše zdravie, nôž z nerezovej ocele pre dlhodobú ostrosť a efektivitu, ako aj protišmykové nožičky a priestor pre uloženie kábla, zdôrazňujú, že ide o premyslený produkt zameraný na užívateľský komfort a dlhodobú spokojnosť.

S odšťavovačom Fresh Concept LO7026 sa otvárajú nové možnosti pre prípravu zdravých a chutných štiav doma, bez zbytočného krájania a s minimálnou údržbou. Či už hľadáte rýchly spôsob, ako zvýšiť príjem vitamínov, alebo ste fanúšikom čerstvých štiav, tento odšťavovač je skvelou voľbou pre každú domácnosť.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
Farbačierna
Materiálnerez + plast
Príkon1000 W
Veľkosť plniaceho otvoru7,2 cm
Nádoba na šťavu1 l
Zásobník na dužinu1,8 l
Rýchlosťmax. 16.800 ot./min.
Napätie220 - 240 V