Recenzia tyčového bezvreckového vysávača Jerome ECG VT 3420 2in1

Tyčový bezvreckový vysávač Jerome ECG VT 3420 2in1 je moderným riešením pre každú domácnosť, ktorá si potrpí na čistotu a efektivitu. Tento vysávač 2 v 1 sa ľahko transformuje z tyčového vysávača na praktický ručný vysávač, čo umožňuje rýchlo a efektívne upratať všetky druhy povrchov, od podláh až po autosedačky alebo kuchynské linky.

Umývateľná nádoba na prach s objemom a moderný cyklónový systém filtrácie zabezpečujú, že všetka nahromadená špina a prach budú účinne odstránené a udržané mimo vzduchu v miestnosti. 5 stupňový systém filtrácie s umývateľnými filtromi ponúka nielen vysokú úroveň hygieny, ale aj jednoduchú údržbu.

Vďaka vysoko výkonnej Li-Ion batérii môžete s vysávačom upratovať až 60 minút na jedno nabitie, čo je viac než dostatočné pre väčšinu upratovacích úloh. Dobíjanie trvá približne 4 - 4,5 hodiny, čo umožňuje vysávaču byť vždy pripravený, keď ho potrebujete.

Premyslené spracovanie a kvalitné materiály zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť vysávača. LED osvetlenie, motorizovaná rotačná kefa a pojazdové kolieska sú len niektoré z prvkov, ktoré robia žehlenie nielen efektívnejším, ale aj príjemnejším.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
Farbatyrkysová
Hĺbka16,7 cm
Hmotnosť2,4 kg
Šírka28 cm
Typ vysávačaBezvreckový
Výkon75 W
Výška111,5 cm