Recenzia: Vaflovač ProfiCook WA 1241 - Rýchle a chutné vafle pre každú príležitosť

Vaflovač ProfiCook WA 1241 je pravou voľbou pre všetkých milovníkov tradičných vaflí, ktorí ocenia rýchlosť, efektívnosť a kvalitu prípravy. S dvoma veľkými plochami na pečenie, každou s rozmermi približne 24 x 24 cm, tento vaflovač umožňuje naraz pripraviť až 4 kúsky vaflí, čo ho robí ideálnym riešením pre väčšie rodiny alebo pre tých, ktorí radi hostia priateľov.

Jeho trojdielna nehrdzavejúca konštrukcia vrátane veka, rukoväte a prednej časti, nielenže zvyšuje estetický dojem, ale aj zabezpečuje dlhodobú odolnosť. Tepelne izolovaná rukoväť a plynule nastaviteľná úroveň zhnednutia ponúkajú pohodlie a kontrolu počas prípravy vaflí, zatiaľ čo dve kontrolky prevádzky poskytujú okamžité informácie o stave napájania a kúrenia.

Ľahké čistenie je ďalšou vynikajúcou vlastnosťou vďaka nepriľnavým pečiacim plochám a uzavretému ochrannému kanálu proti pretečeniu, ktorý zachytí prebytočné cesto. Pogumované nožičky zaručujú vysokú stabilitu prístroja, zatiaľ čo ochrana proti prehriatiu a bezpečnostné vypnutie pridávajú na bezpečnosti pri používaní.

Tabuľka parametrov:

ParameterHodnota
Farbačierna
Hĺbka32,8 cm
Hmotnosť2,45 kg
Materiálnerez + plast
Príkon1200 W
Šírka24,4 cm
Výška10,2 cm